شرکت دانش بنیان نیرو صنعت آیتک  در زمینه الکترونیک قدرت،تولید انواع رکتیفایر آبکاری، حمام شستشوی آلتراسونیک  و تجهیزات پزشکی  فعال است. برند رکتیفایرهای تولیدی این گروه POWEREX  می‌باشد.

درباره ما

گروه تلکام 24 به تازگی با ادغام گروه های زیر مجموعه خود و تشکیل شرکت مهندسی نیرو صنعت آیتک با قدرت بیشتر به مسیر خود ادامه میدهد. هدف از تشکیل این گروه ارائه خدمات مهندسی مخابرات و الکترونیک قدرت حرفه ای به مشتریان می‌باشد. طراحی و ساخت انواع آنتن مخابراتی، فرستنده FM و در باندهای HF, UHF , VHF ، فرستنده در باند L و بالاتر، ساخت اینورتر 400 هرتز، اینورتر برای موتور سه فاز و ساخت تجهیزات پزشکی در حوزه ارتوپدی، عکس برداری و فیزیوتراپی و همچنین تولید انواع رکتیفایر آبکاری در تخصص این گروه می‌باشد. برای مشاهده ویدئو محصولات شرکت به آدرس پیج آپارات ما مراجعه فرمایید : https://www.aparat.com/v/wOLWV

تخصص ما، طراحی سیستم های مخابراتی، درایو موتور و تجهیزات پزشکی و رکتیفایرهای آبکاری است

رکتیفایرهای آبکاری POWEREX

تخصص ما در زمینه طراحی سیستم های مخابراتی و الکترونیک قدرت می‌باشد. همچنین ارائه مشاوره حرفه ای در زمینه ساخت محصولات مرتبط با مهندسی برق از خدمات این گروه می‌باشد. ساخت انواع سیستم های رادیویی، آنتن، گیرنده و نیز سیستم های الکترونیک قدرت نظیر درایو موتور و تجهیزات پزشکی در تخصص ماست.

طراحی سیستم

طراحی سیستم های مهندسی برق با استفاده از دانش تئوری قوی و تجربه ده ساله مهندسین تلکام 24. استفاده از نرم افزار های شبیه سازی قدرتمند مانند HFSS , MATLAB , AWR و … درطراحی ها باعث شده تا انتقال از مرحله طراحی به مرحله اجرا کار آسانی باشد.

شبیه سازی

بعد از طراحی مفهومی سیستم، مهندسین اقدام به شبیه سازی یا نرم افزارهایی همچون HFSS ، AWR ،ADS و یا  MATLAB میکنند تا عیوب پنهان طراحی آشکار و حساسیت های سیستم مشخص شود.

ساخت نمونه

بعد از اتمام مراحل شبیه سازی، ساخت نمونه اولیه آغاز می‌شود.

راه اندازی

رفع اشکال از نمونه صفر

نهایی سازی

استخراج مشخصات سیستم نهایی بعد از تبادل نظر با مشتری

ساخت نمونه صنعتی

ساخت نمونه صنعتی

خدمات ما

طراحی و ساخت محصولات مخابراتی و الکترونیک قدرت  و رکتیفایرهای آبکاری

طراحی فرستنده

طراحی سیستم های الکترونیک قدرت

طراحی و ساخت انواع درایور موتور DC و AC، اینورتر و رکتیفایر آبکاری
طراحی تا مرحله صنعتی سازی

طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی

طراحی انواع درایور، تجهیزات آلتراسونیک، تقویت کننده کم نویز و سوییچ برای مصارف پزشکی
همراهی با مشتری

طراحی سیستم های مخابراتی

طراحی انواع تقویت کننده پرقدرت رادیویی و مایکروویو، طراحی و ساخت انواع آنتن، طراحی لینک دیتا و تجهیزات وابسته مانند کمباینر و اسپلیتر فرستنده صوت و…

دوستان ما